هیئت ورزشی "بیماران خاص و پیوند اعضا " استان لرستان tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com 2017-12-15T00:23:40+01:00 mihanblog.com اطلاعیه 2015-05-01T11:24:41+01:00 2015-05-01T11:24:41+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/28 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail بسمه تعالی با استعانت از خداوندمتعال و همزمان با ولادت امیرالمومنین علی (ع)  طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر صابونچی ریاست محترم هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان لرستان برادران ذیل برای مدت یکسال بعنوان اعضای هئیت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء استان لرستان منصوب شدند برای این عزیزان توفیق روز افزون در جهت خدمت رسانی به ورزشکاران را از خداوند منان مسئلت داریم . - آقای فرهاد داودوندی مسئول روابط عمومی خبرنگار و فعالترین وبلاگ نویس استان لرستان - آقای مح

بسمه تعالیبا استعانت از خداوندمتعال و همزمان با ولادت امیرالمومنین علی (ع)  طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر صابونچی ریاست محترم هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان لرستان برادران ذیل برای مدت یکسال بعنوان اعضای هئیت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء استان لرستان منصوب شدند برای این عزیزان توفیق روز افزون در جهت خدمت رسانی به ورزشکاران را از خداوند منان مسئلت داریم .


-
آقای فرهاد داودوندی مسئول روابط عمومی خبرنگار و فعالترین وبلاگ نویس استان لرستان

-
آقای محسن پور  مسئول کمیته مربیان         مربی بستکبال و کارشناس ارشد مدیریت ورزش

-
آقای عباس باقری       دبیر هئیت استان لرستان    کارشناس ارشد مدیریت ورزش

]]>
تبریک روز معلم و ولادت امیرالمومنین علی (ع) 2015-05-01T11:21:10+01:00 2015-05-01T11:21:10+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/27 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail هفته معلم  و روز پدر را به تمامی معلمان عزیز و زحمت کش تبریک عرض مینماییم 

هفته معلم  و روز پدر را به تمامی معلمان عزیز و زحمت کش تبریک عرض مینماییم

عکس نوشته شده تبریک روز معلم

عکس نوشته معلم عزیزم روزت مبارک

عکس متحرک برای روز معلم

عکس نوشته زیبای تبریک روز معلم

جدیدترین عکس نوشته تبریک روز معلم

 


]]>
پیکار پینگ پنگ بازان پیوند اعضا در مسابقات انتخابی 2015-04-29T14:52:35+01:00 2015-04-29T14:52:35+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/26 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز پیوند اعضا مردان و بانوان به میزبانی گیلان برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز پیوند اعضا در هر دو بخش مردان و بانوان برای حضور در در بیستمین دوره ی رقابت های جهانی ورزشهای پیوند اعضا به میزبانی گیلان برگزار می شود. مسابقات در بخش بانوان از بیست و نهم تا سی و یکم اردی
مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز پیوند اعضا مردان و بانوان به میزبانی گیلان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز پیوند اعضا در هر دو بخش مردان و بانوان برای حضور در در بیستمین دوره ی رقابت های جهانی ورزشهای پیوند اعضا به میزبانی گیلان برگزار می شود.
مسابقات در بخش بانوان از بیست و نهم تا سی و یکم اردیبهشت برگزار می شود و مردان پیوند اعضا هم سی و یکم اردیبهشت تا سوم خرداد با یکدیگر به رقابت می پردازند.
رقابت های جهانی 2015 ورزش های پیوند اعضا به میزبانی آرژانتین برگزار می شود.

 59و/4


]]>
مسابقات انتخابی تیم ملی دو ومیدانی پیوند اعضا برگزار می شود 2015-04-29T14:50:17+01:00 2015-04-29T14:50:17+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/24 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی پیوند اعضا مردان به میزبانی فارس برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی پیوند اعضای مردان برای حضور در بیستمین دوره ی رقابت های جهانی ورزش های پیوند اعضا در آرژانتین از بیست و چهارم اردیبهشت ماه به میزبانی فارس برگزار می شود. این دوره از مسابقات تا بیست و ششم اردیبهشت ماه ادامه دارد و نفرا
مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی پیوند اعضا مردان به میزبانی فارس برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی پیوند اعضای مردان برای حضور در بیستمین دوره ی رقابت های جهانی ورزش های پیوند اعضا در آرژانتین از بیست و چهارم اردیبهشت ماه به میزبانی فارس برگزار می شود.

این دوره از مسابقات تا بیست و ششم اردیبهشت ماه ادامه دارد و نفرات منتخب جواز حضور در رقابت های جهانی 2015 را به دست می آورند.
 
]]>
مسابقه سیمولتانه احسان قائم مقامی با ورزشکاران بیماران خاص 2015-04-29T14:47:30+01:00 2015-04-29T14:47:30+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/23 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail رقابت شطرنج سیمولتانه بیماران خاص با حضور احسان قائم مقامی در تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پوند اعضا، مسابقه شطرنج همزمان سیمولتانه بیماران خاص با حضور احسان قائم مقامی برگزار می شود. این مسابقات خرداد ماه در تهران برگزار می شود. قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران است که پیش از این رکورد بازی با ۶۰۴ شطرنجباز را که بیش از ۲۴ ساعت به طول

رقابت شطرنج سیمولتانه بیماران خاص با حضور احسان قائم مقامی در تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پوند اعضا، مسابقه شطرنج همزمان سیمولتانه بیماران خاص با حضور احسان قائم مقامی برگزار می شود. این مسابقات خرداد ماه در تهران برگزار می شود.
قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران است که پیش از این رکورد بازی با ۶۰۴ شطرنجباز را که بیش از ۲۴ ساعت به طول انجامید، ثبت کرده است.
استاد بزرگ شطرنج ایران در آن مسابقات با کسب بیش از ۹۰ درصد امتیازات لازم رکورددار مسابقات سیمولتانه شد تا نامش در کتاب رکوردداران جهان گینس ثبت شود.

 


]]>
حضور رضا داوود نژاد در فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا 2015-04-29T14:45:50+01:00 2015-04-29T14:45:50+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/22 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون با سید باقر فاطمی نسب سرپرست فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون با دعوت محمد هادی خشنودی سرپرست انجمن پیوند اعضای فدراسیون در محل فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا حضور پیدا کرد. داود نژاد که پیوند کبد انجام داده است ضمن دیدار

داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون با سید باقر فاطمی نسب سرپرست فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا دیدار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون با دعوت محمد هادی خشنودی سرپرست انجمن پیوند اعضای فدراسیون در محل فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا حضور پیدا کرد.

داود نژاد که پیوند کبد انجام داده است ضمن دیدار و گفتگو با فاطمی نسب گفت: از این پس در عرصه های ورزشی پیوند اعضا با این فدراسیون همکاری می کنم و برای پیشرفت ورزش پیوند اعضا از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

خشنودی ضمن تشریح فعالیت های انجمن پیوند اعضا از داود نژاد خواست: با توجه به اینکه از چهره های شاخص هنری هستید در جذب افراد پیوند عضو شده برای حضور در عرصه های ورزشی به این فدراسیون کمک کنید.

همچنین فاطمی نسب گفت: از شما درخواست داریم تا در حد توانتان در پیشبرد اهداف فدراسیون ما را یاری کنید.

]]>
مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار شد 2015-04-29T14:44:14+01:00 2015-04-29T14:44:14+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/21 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این مجمع دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی  وزارت ورزش و جوانان در سخنان کوتاهی برگزاری این مجمع انتخاباتی را گامی در جهت رسیدن به آرمان های والای ورزش دانست. وی گفت: امیدوارم برنامه های هرکدام از شرکت کنندگان در این مجمع بتواند به پیشبرد اهداف آرمانی کمک کند. امروز با انتخاب شخصی که بتواند به رشد و ارتقای ورزش و به خصوص ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا کمک کند، گامی دیگر در راه رسی

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این مجمع دکتر شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی  وزارت ورزش و جوانان در سخنان کوتاهی برگزاری این مجمع انتخاباتی را گامی در جهت رسیدن به آرمان های والای ورزش دانست.

وی گفت: امیدوارم برنامه های هرکدام از شرکت کنندگان در این مجمع بتواند به پیشبرد اهداف آرمانی کمک کند. امروز با انتخاب شخصی که بتواند به رشد و ارتقای ورزش و به خصوص ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا کمک کند، گامی دیگر در راه رسیدن به ورزش پاک و اخلاق مدار بر می داریم.

براساس این گزارش در مجمع انتخاباتی امروز که شاهرخ شهنازی دبیر و نماینده کمیته ملی المپیک نیز حضور داشت، 11 کاندیدا ثبت نام کردند که از این میان 8 کاندید به نفع فاطمه هاشمی انصراف دادند. در نهایت نیز فاطمه هاشمی با کسب 32 رای برای 4 سال سکاندار فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا شد.

]]>
اصفهان قهرمان مسابقات تنیس روی میز پیوند اعضای کشور شد 2015-04-29T14:38:48+01:00 2015-04-29T14:38:48+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/19 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، رقابت‌های تنیس روی میز پیوند اعضای قهرمانی کشور در قزوین با قهرمانی اصفهان به پایان رسید، تیم تهران دوم شد و یزد به مقام سوم دست یافت. این مسابقات در چهار رده سنی 18 تا 29، 30 تا 39، 40 تا 49 و 50 تا 59 سال در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزارشد. در این رقابت ها 53 ورزشکار از استان های آذربایجان غربی، کردستان، اصفهان، همدان، فارس، مرکزی

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، رقابت‌های تنیس روی میز پیوند اعضای قهرمانی کشور در قزوین با قهرمانی اصفهان به پایان رسید، تیم تهران دوم شد و یزد به مقام سوم دست یافت.

این مسابقات در چهار رده سنی 18 تا 29، 30 تا 39، 40 تا 49 و 50 تا 59 سال در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزارشد.
در این رقابت ها 53 ورزشکار از استان های آذربایجان غربی، کردستان، اصفهان، همدان، فارس، مرکزی، گیلان، گلستان، مازندران، زنجان ، قم، تهران، قزوین، یزد حضور داشتند.

نتایج این مسابقات به شرح ذیل است:

رده سنی 18 الی 29 سال:
مقام اول:محمدرضا شاهمرادی (مرکزی)
مقام دوم:سید مجتبی احمدی(فارس)
مقام سوم:محمد محمدی(اصفهان)، میلاد پدیدار(گیلان)

رده سنی 30 الی 39 سال:
مقام اول:جواد رحمانی پناه (تهران)
مقام دوم:سید علی اصغر میری(یزد)
مقام سوم:روح اله قموشی(قزوین)، اکبر آقابابایی(اصفهان)

رده سنی 40 الی 49 سال:
مقام اول:بابک فتاحی(اصفهان)
مقام دوم:حسن اسدیار(همدان)
مقام سوم:علیرضا مفتخری(گیلان)، حسن کریمی(یزد)

رده سنی 50 الی 59 سال:
مقام اول:نادر محمودزاده(آ.غربی)
مقام دوم:امیر شاه ملکی(کردستان)
مقام سوم:جمشید نخ کوب(اصفهان)، سعید غفوری(اصفهان)

نتایج مسابقات دونفره:
مقام اول: بابک فتاحی، محمد محمدی(اصفهان)
مقام دوم: نادر محمودزاده(آ.غربی)، سید مجتبی احمدی(فارس)
مقام سوم مشترک:
سعید غفوری، جمشید نخکوب(اصفهان)
میلاد پدیدار(گیلان)، محمد شاهمرادی(مرکزی)

رده بندی تیمی:
اصفهان(90 امتیاز، مقام اول)، تهران(35 امتیاز، مقام دوم)، یزد(35 امتیاز، مقام سوم)، همدان(35 امتیاز، مقام چهارم)، آذربایجان غربی(30 امتیاز، مقام پنجم)، (30 امتیاز، مقام ششم) 

]]>
اولین نشست هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء لرستان 2015-03-02T12:18:50+01:00 2015-03-02T12:18:50+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/18 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail به نقل از سایت وزین farhad90.irاولین نشست هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء لرستان در بروجردفرهاد داودوندی- بروجرد:قبل از ظهر امروز اولین نشست مسوولین جدید هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا لرستان در بروجرد برگزار گردید.در این نشست آقای دكتر رضا صابونچی رئیس هیات استان طی سخنان كوتاهی گفت:   بیماران خاص و پیوند اعضا لرستان نیازمند توجه وی‍ژه می باشند و با توجه به اینكه  این هیات  به چند گروه بیمار خاص تعلق دارد قصد داریم بزودی برای جذب ورزشكارانی كه دارای بیماری خاص م به نقل از سایت وزین farhad90.irاولین نشست هیات ورزشی

بیماران خاص و پیوند اعضاء لرستان

در بروجرد


فرهاد داودوندی- بروجرد:


قبل از ظهر امروز اولین نشست مسوولین جدید هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا لرستان در بروجرد برگزار گردید.

در این نشست آقای دكتر رضا صابونچی رئیس هیات استان طی سخنان كوتاهی گفت:   بیماران خاص و پیوند اعضا لرستان نیازمند توجه وی‍ژه می باشند و با توجه به اینكه  این هیات  به چند گروه بیمار خاص تعلق دارد قصد داریم بزودی برای جذب ورزشكارانی كه دارای بیماری خاص می باشند، اقدامات لازم ورزشی در سطح استان را انجام دهیم.

وی با اشاره به زحمات نفرات هیات قبلی و قدردانی از فعالیت های انجام گرفته تاكنون، افزود: سعی ما این است با استفاده از تجربیات هیات قبلی با افكاری نو و جدید، تغییرات اساسی بنفع پیشرفت ورزش بیماران خاص را در سراسر استان لرستان انجام بدهیم.

 دكتر صابونچی در ادامه گفت: فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا قبلا مستقل بوده كه با تغییراتی كه انجام گرفته بود با فدراسیون ناشنوایان ادغام گردید و مجددا دوباره این فدراسیون استقلال خود را به دست آورده است و ما هم امیدواریم این مستقل شدن مجدد، باعث پیشرفت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سراسر كشور و بخصوص استان لرستان گردد.

لازم به ذكر است در این نشست كه آقایان: سعید فاضل، محسن پور، بابك فتاحی، عباس باقری و فرهاد داودوندی حضور داشتند، افراد حاضر نظرات خود  در مورد این ورزش و چگونگی كمك به روند رو به رشد آن را بیان داشتند و  قرار شد نتایج حاصل از این نشست تا چند روز آینده بطور كامل  رسانه ای شود. ]]>
امام آمد 2015-02-03T12:11:24+01:00 2015-02-03T12:11:24+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/17 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail  36  سال گذشت .. از روزی كه پیر فرزانه ، با آن آرامش آسمانی ،  از پله های پرواز عشق ، پای بر خاكی گذاشت كه از آن پس ،خاك عاشقان شد . . . پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم  ایران قدم به خاک این سرزمین گذاشت ،  پانزده سالی كه به خاطر خروشیدن بر استبداد و طاغوت و به خاطر بر زبان جاری كردن حقیقت به  ،  تركیه و فرانسه تبعید شد . 

 

36  سال گذشت ..


از روزی كه پیر فرزانه ، با آن آرامش آسمانی ،


 از پله های پرواز عشق ، پای بر خاكی گذاشت كه از آن پس ،خاك عاشقان شد . . .


پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم  ایران قدم به خاک این سرزمین گذاشت ، 


پانزده سالی كه به خاطر خروشیدن بر استبداد و طاغوت و به خاطر بر زبان جاری كردن حقیقت به  ،


 تركیه و فرانسه تبعید شد .  ]]>
اطلاعیه شماره (1)هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان 2015-02-03T08:26:22+01:00 2015-02-03T08:26:22+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/16 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail دکتر رضا صابونچی رئیس هیات ورزشی "بیماران خاص و پیوند اعضا " استان لرستان شددکتر رضا صابونچی بعنوان رئیس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا  استان لرستان برگزیده شده است.انتخاب دکتر صابونچی می تواند برای کلیه علاقمندان به ورزش  در استان لرستان که پیوند اعضا انجام داده اند و یا بنوعی از بیماران خاص هستند، خبر خوشحال کننده ای باشد.مدتها بود که با ادغام ورزشکاران ناشنوا با پیوند اعضا و بیماران خاص ، ورزشکاران مورد نظر نیز زیر نظر فدراسیونی رفته بودند که کار اصلی اش بیش
دکتر رضا صابونچی رئیس هیات ورزشی

"بیماران خاص و پیوند اعضا "

 استان لرستان شد

دکتر رضا صابونچی بعنوان رئیس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا  استان لرستان برگزیده شده است.

انتخاب دکتر صابونچی می تواند برای کلیه علاقمندان به ورزش  در استان لرستان که پیوند اعضا انجام داده اند و یا بنوعی از بیماران خاص هستند، خبر خوشحال کننده ای باشد.

مدتها بود که با ادغام ورزشکاران ناشنوا با پیوند اعضا و بیماران خاص ، ورزشکاران مورد نظر نیز زیر نظر فدراسیونی رفته بودند که کار اصلی اش بیشتر حمایت از ناشنوایان بود.

اما با توجه به اینکه مدتی است کارهای اولیه جدایی ورزشکاران پیوند اعضا و بیماران خاص از این فدراسیون به گوش می رسد، بزودی زود فدراسیون مستقلی برای پیوندی ها و بیماران خاص شروع به کار خواهد کرد.

لازم به ذکر  دکتر صابونچی در کنار فعالیت هایش بعنوان معاون دانشگاه آزاد بروجرد،مدیر گروه تربیت بدنی و مدرس دانشگاه  فعالیت خود را به عنوان رئیس هئیت ورزشی بیماران خاص استان لرستان آغاز نموده است .
]]>
اطلاعیه شماره (2)هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان 2015-02-03T08:25:26+01:00 2015-02-03T08:25:26+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/15 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail بسمه تعالی با عنایت به تشکیل هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا دراستان لرستان ، این هیئت تصمیم دارد افراد واجد شرایط را جهت عضویت شناسایی نموده و فعالیتهای ورزشی این عزیزان را ساماندهی نماید . بنابراین از کلیه ی دوستان علاقمند و واجد شرایط به شرکت در فعالیتهای ورزشی این هیئت درخواست می شود نسبت به تکمیل فرم ثبت مشخصات در سامانه اقدام فرمایند Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

بسمه تعالی


با عنایت به تشکیل هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا دراستان لرستان ، این هیئت تصمیم دارد افراد واجد شرایط را جهت عضویت شناسایی نموده و فعالیتهای ورزشی این عزیزان را ساماندهی نماید . بنابراین از کلیه ی دوستان علاقمند و واجد شرایط به شرکت در فعالیتهای ورزشی این هیئت درخواست می شود نسبت به تکمیل فرم ثبت مشخصات در سامانه اقدام فرمایند

]]>
سامانه ثبت مشخصات در هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان 2015-02-03T08:19:58+01:00 2015-02-03T08:19:58+01:00 tag:http://sport-sp-lorestan.mihanblog.com/post/14 هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان لرستان ایمیل: Sport.sp.lorestan@gmail var config = { "site_url" : "http://forms.freepersian.com/", "site_lang" : "fa" }; var message = { 'ajax_loading' : '', 'ajax_loading_mini' : '', 'ajax_loading_txt' : 'در حال دریافت اطلاعات...', 'template_path' : 'http://forms.freepersian.com/skins/lightblue/fa', 'max_image_width' : 750, 'max_image_height' : 600, 'ALERT_DELETEIT' : 'آیا با این عمل موافقید؟', 'ajax_error' : 'امکان ب

ثبت نام در سامانه هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای لرستان

ثبت نام در سامانه هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای لرستان

از آنجا که خط مشی هئیت ورزشی بیماران خاص استان لرستان مبتنی بر جلب رضایت عزیزانی می باشد که به نحوی از بیماری رنج می برند و تلاش این هیئت فراهم آوردن محیط و شرایط مناسب به منظور ورزش ، آمادگی جسمانی تا سطح قهرمانی است لذا خواهشمند است با تکمیل فرم و ارائه نظرات و پیشنهادات خود در مورد کیفیت خدمات این هیئت، ما را در جهت بهبود کیفیت و خدمات یاری فرمائید.

" alt="" />]]>